ÇELİKOĞLU D.Ç. SAN. TİC. LTD.. ŞTİ

ÇELİKOĞLU D.Ç. SAN. TİC. LTD.. ŞTİ

Firma adı ÇELİKOĞLU D.Ç. SAN. TİC. LTD.. ŞTİ firmanın durumu Açık
Açılış Tarihi 11.04.2011 Açık Adresi -KALE KÖYÜ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MEVKİİ SAFRAN SOK. ÇELİKOĞLU D.Ç.BLOK NO:5/1A MERKEZ / KARABÜK -KALE KÖYÜ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MEVKİİ ORGANİZE SAN.YOLU CAD. NO:20 MERKEZ/KARABÜK
Kapasitesi TAM KAPASİTE Telefonu 0 370 415 78 00
fax 0 370 415 78 05 faaliyet alanı ASANSÖR RAYLARI-ASANSÖR MAKİNE MOTORLARI-DEMİR-ÇELİK ÜRÜNLERİ
ada parsel 102 ADA 259 PARSEL - 169 ADA 52 PARSEL DİĞER
BANKA HESAP NO E-POSTA muhasebe@celikray.com
YETKİLİ ADI SOYADI REMZİ ÖZÇELİK-MEHMET ÖZÇELİK-İLHAN ÖZÇELİK WEB ADRESİ www.celikray.com
firma Açıklaması

Çelikoğlu Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1993 yılında, demir çelik imalatının beşiği olan KARABÜK’de kurulmuştur. Demir çelik sektöründe hizmet veren firmamız, çalışmalarını standartlara uymayı ve tavizsiz kalite anlayışını ilke edinerek sürdürmektedir. 25000 m²’si kapalı toplamda 50000 m² alan üzerine kurulu olan fabrikamız, 5000 Ton/8 saat aylık asansör ray üretimi, yıllık ise 120.000 ton sıcak maddeleme imkanına sahiptir. Hali hazırda 30 ülkeye ihracat yapan çelik sektöründeki tecrübesi ve uzman kadrosunu 1998 yılında ASANSÖR RAYI imalatına yönlendirerek ÇELİKRAY markası ile kısa sürede Türkiye asansör sektöründe büyük mesafe kat etmiştir. Asansör sektörüne kaliteli mamülleri ile hizmet sunan firmamız, 2001 yılı itibari ile yurt dışına ihracatlarını başlatmış ve devam etmektedir.

Yurt içindeki müşterilerimize ve potansiyel müşteri grubuna ulaşıp ürünlerimizi satmak üzere hedef kitlemiz ile ilişkilerimizi her zamankinden daha üst düzeyde olmaktadır. Bölgesel programlar oluşturup yurt içi ve yurt dışı satış yönetimimize uygun müşteri memnuniyetini kurumumuzun geleceğe yönelik olarak yaptığı yatırımların güvencesi olarak görmekte ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Müşterilerimize ulaşabilme araçlarını değerlendirmek, yeni müşteri kazanılması çalışmalarında aktif rol almak için pazar analizleri yapılması kapsamında, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Amacımız ürünlerimizle ilgili olarak dünya genelinde sorunsuz iletişimle Pazar payımızı arttırmaktır.

FOTOĞRAFLAR