TEKNOPARK İÇİN TEKNİK GEZİ
facebook-paylas

TEKNOPARK İÇİN TEKNİK GEZİ

Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde başlatılan TEKNOPARK Projesi ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Vali Mehmet Aktaş başkanlığında yapılan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan’ın da katıldığı toplantıda belirlenen yol haritası doğrultusunda, ilgili bürokratlar ve akademisyenler Kocaeli TEKNOPARK’ta incelemelerde bulundular.

Karabük heyetinde; Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu,İŞKUR İl Müdürü Müdürü Coşkun Güven, Karabük Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Hüseyin Zafer, OSB Müdürü Şükrü Caner Özcan, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cem Biçen, Karabük Esnaf Odası Genel Sekreteri Hasan Şahin, TOBB Akademik Danışmanı ve KABÜSEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin, BAKKA Karabük Koordinatörü Sakin Eren, Karabük KUSİ Telmsilcisi Yrd. Doç. Dr. Cihan Mızrak, Yrd. Doç. Dr. Yüksel Çelik, Araş. Gör. Sait Özçelik ve KTSO Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Kaya yer aldı. 

Karabük heyeti, Kocaeli Teknopark AŞ, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve Kocaeli Sanayi Odasını ziyaret etti, incelemelerde bulundu. Gerçekleşen ziyarette,Teknopark ile ilgili teknik sunumların yanında tecrübe paylaşımı da yapıldı. Ayrıca Karabük heyetine Ar-ge labaratuvarları da gezdirildi ve uzman ekipler tarafından yerinde bilgiler verildi. 

FOTOĞRAFLAR